Urodziny dla dzieci – jak zaplanować niezapomniane przyjęcie?

0
1242
Urodziny dla dzieci - jak zaplanować niezapomniane przyjęcie

Organizacja urodzin dla kilkulatka to nie lada wyzwanie. Trzeba nie tylko zaprosić gości, zamówić tort i wybrać dekoracje, ale przede wszystkim zaplanować czas tak, by maluchy się nie nudziły i wyszły z imprezy szczęśliwe. Jak zorganizować urodzinki, które zachwycą malucha i staną się pięknym, jedynym w swoim rodzaju wspomnieniem?

Urodziny kilkulatka – czy warto organizować przyjęcie dla dzieci?

O niemowlę jeszcze nie bardzo zdaje sobie sprawę z powodu do świętowania i będzie zachwycone imprezą w gronie dziadów, cioć i wujków, o tyle już przedszkolaki marzą zwykle także o zaproszeniu przyjaciół. Najlepszym pomysłem będzie zorganizowanie dwóch przyjęć: jednego w rodzinnym gronie z tortem i czasem spędzonym z dziadkami, drugiego – typowo dla dzieci, z tańcami i zabawami.

Jakie urodziny dla dzieci, by uniknąć nudy?

Planując imprezę dla kilkulatka, trzeba pamiętać, że małe dzieci szybko się nudzą. Lepiej nie liczyć na to, że kilkulatki zajmą się same sobą i zawczasu zaplanować zabawy, które będzie można zaproponować dzieciom. Dobrym pomysłem jest także wynajęcie animatora.Inna możliwość to skorzystanie z oferty firmy, która specjalizuje się w dziecięcych eventach. Firma będzie dysponowała salą dostosowaną do potrzeb najmłodszych, zorganizuje urodziny dla dzieci w sposób kompleksowy: zapewni tort i katering, przygotuje dekoracje, wynajmie animatora do zabaw, zapewni miejsce dla rodziców małych gości. Wybierając sprawdzoną firmę, można być pewnym, że urodziny będą udane, a dzieci spędzą czas ciekawie i będą zachwycone imprezą.

Gdzie zorganizować przyjęcie urodzinowe dziecka?

Urodziny dla dzieci proponują firmy dysponujące salą zabaw, współpracujące z firmami kateringowymi, zatrudniające doświadczonych animatorów. Jednak przyjęcie można urządzić także w innych miejscach: w parku trampolin, w stadninie jeździeckiej, w centrum edukacyjnym.Jaką ofertę wybrać? Najlepiej kierować się zainteresowaniami dziecka – to jego święto i to ono powinno zdecydować, jak chciałoby spędzić czas z małymi przyjaciółmi. Być może marzy o przyjęciu w futbolowej oprawie? Albo chciałoby urządzić piknik w parku? A może najbardziej spodoba mu się cały dzień zabaw na trampolinach czy w ulubionej sali zabaw?

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z Uniwersytetu rozwoju.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here