Odbicie w lustrze nie musi być nudne!

0
1320
Odbicie w lustrze nie musi być nudne!

W dzisiejszych czasach brak makijażu to odwaga, na którą stać tylko nieliczne kobiety. Wystarczy im codzienna pielęgnacja żelem do mycia i cienka warstwa kremu nawilżającego. Wydaje się proste, jednak nie wszystkie kobiety urodziły się z idealną cerą. Makijaż jest doskonałym ratunkiem w zatuszowaniu niedoskonałości.

Kobiety mają swoje lepsze i gorsze dni. Z pozoru błahe rzeczy, potrafią je najbardziej wyprowadzić z równowagi. Za ciasne jeansy, źle układające się włosy czy nieprzyjaciel w postaci wyprysku na twarzy. Smutne jest, że większość kobiet posiada tak niską samoocenę, nie potrafią one uwierzyć we własne piękno. Przyczyną może być to, że nikt tego piękna z nich jeszcze nie wydobył. Tutaj kłania się Metamorfoza w Poznaniu! To prawdziwa fabryka pewności siebie. Szara myszka potrafi tu wejść niepostrzeżenie, jednak jej wyjście jest nie lada wydarzeniem! Tutaj nie musimy ingerować we własne piękno za pomocą skalpela. Wystarczy odpowiedni pędzel, ambicja i talent w postaci cudownego duetu – Katarzyny i Justyny Woźniak. To one są mistrzyniami, by motywować kobiety w dążeniu do upragnionego celu.

W życiu każdej kobiety przychodzi czas na zmiany. Każda chce wyglądać idealnie dla swojego chłopaka, narzeczonego, męża, a co najważniejsze dla samej siebie. Mówi się, że terapią na zły humor jest tabliczka czekolady, jednak po co dodawać sobie zbędnych kilogramów? Zamiast wydawać fortunę w salonie medycyny estetycznej, skorzystajmy z metamorfozy w Face Fabric. To przyjemna wizyta u terapeutów w postaci makijażysty, stylisty i fotografa w jednym! Wyobraźcie sobie idealny makijaż, perfekcyjną fryzurę i świetną sesję zdjęciową. Czujecie dawkę adrenaliny i wzrost pewności siebie? W ofercie znajdziemy makijaże ślubne, dzienne, wieczorowe, zrobimy sesję narzeczeńską, ciążową, a nawet przemienimy się w prawdziwą gwiazdę wieczoru!

Codziennie przed wyjściem do pracy czy na uczelnię przeglądamy się w lustrze. Ta sama fryzura od tylu lat, szare spojrzenie, podobne ubrania każdego dnia. Wszyscy nas doskonale znają i rzadko widzą w zupełnie nowej odsłonie. A gdyby tak zaszaleć i zamienić się w kogoś zupełnie nowego? To może być niezła zabawa szczególnie wtedy, gdy szukamy pomysłu na prezent dla koleżanki czy chcemy zaskoczyć własną mamę! Rutyna każdego dnia sprawia, że codziennie malujemy się tak samo. Nie dajemy się ponieść kolorom, jakie daje nam paletka do cieni, uporczywie celujemy tylko w pomadki koloru nude, a konturowanie twarzy jest dla nas czarną magią. Szkoda, bo odpowiedni makijaż potrafi zmienić kształt twarzy, zmniejszyć nos, a nawet pogłębić spojrzenie!

Zmiana makijażu, może być jak zmiana fryzury. Prawdziwa świeżość i nowsze wydanie własnej osoby. Kosmetyki zmienią nie tylko nasz wygląd, ale spojrzenie na świat. Jesteśmy bardziej otwarte, pewniejsze siebie i jako pierwsze inicjujemy rozmowę!

Warto zdać się na prawdziwe profesjonalistki i mile zaskoczyć rezultatem. Katarzyna i Justyna Woźniak współpracowały z wieloma gwiazdami jak Patricia Kazadi, Karolina Malinowska czy Maja Sablewska. Jest to dowodem na to, że bycie pod ich opieką gwarantuje piorunujące efekty! Nie warto bać się zmian. Trzymanie się kurczowo jednej fryzury i ulubionego swetra jest po prostu nudne! Czas na nowsze wydanie, odważniejszą fryzurę i przyciągający makijaż! Sekretne miejsce mieści się w Poznaniu, a dziewczyny są zawsze gotowe na prawdziwe rewolucje!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here