W męskim świecie – TENA Men

0
1493
TENA Me

Nietrzymanie moczu to dolegliwość kojarzona przede wszystkim z osobami starszymi, zwłaszcza kobietami. Rzeczywiście w tej grupie odsetek osób zmagających się z utratą kontroli nad pęcherzem jest zdecydowanie wyższy. Wyniki badań wskazują jednak na to, iż problem ten często dotyczy osób młodszych, także mężczyzn. Choć przełamanie wstydu w ich przypadku zazwyczaj jest trudniejsze, lekarze są zgodni co do tego, że warto pokonać obawy i zacząć podchodzić do tematu poważnie. Korzystając z dostępnych rozwiązań, można bowiem znacznie zredukować skutki utraty kontroli nad pęcherzem. Jednym z nich jest linia produktów higienicznych TENA Men. Poznajmy ją bliżej.

Kiedy pęcherz odmawia posłuszeństwa…

Nie ulega wątpliwości, że nietrzymanie moczu to wstydliwy problem. Obawy przed znalezieniem się w kłopotliwej sytuacji, nieprzyjemnym zapachem oraz reakcją środowiska często są na tyle duże, że uniemożliwiają osobom dotkniętym schorzeniem normalne funkcjonowanie. Pogarszające się samopoczucie, wstyd i izolacja społeczna to tylko niektóre aspekty tego złożonego problemu. U niektórych pacjentów poczucie wstydu jest na tyle duże, że nie pozwala im przełamać oporów przed szukaniem pomocy lekarskiej.

Tymczasem racjonalne podejście do problemu i podjęcie właściwych działań może poprawić komfort życia i zapobiec nasilaniu objawów. Jak zatem pokonać lęk i wstyd i zmierzyć się ze skutkami tej przykrej dolegliwości? Przede wszystkim należy zadbać o higienę intymną i stosować chłonne produkty na nietrzymanie moczu, np. z linii TENA Men. Przestrzeganie jej zasad poprawia samopoczucie, a tym samym pewność siebie.

TENA Men – i już nie musisz się wstydzić

Dbanie o higienę intymną podczas walki z nietrzymaniem moczu z pewnością nie jest łatwe, ale nie niemożliwe. Wystarczy tylko zaopatrzyć się w chłonne produkty higieniczne i pamiętać o podstawowych zasadach. Środki higieniczne dostępne w linii TENA Men to rozwiązanie dobre dla każdego mężczyzny cierpiącego na niekontrolowany wyciek moczu, zarówno niewielki, jak i średni. Wśród nich znajdują się wkładki oraz bielizna chłonna.

Pierwszy z produktów to propozycja dla tych panów, u których na skutek utraty kontroli nad pęcherzem dochodzi do mimowolnego upuszczania niewielkich porcji moczu (tzw. kropelkowe nietrzymanie moczu). Dyskretne i bardzo chłonne zabezpieczają bieliznę, chroniąc przed przeciekaniem. Mocno klejący pasek, utrudnia przemieszczanie się wkładki, zwiększając jej skuteczność. Wkładki wykonane są z przyjaznych dla skóry materiałów, dzięki czemu noszone nawet codziennie nie powodują podrażnień, skutecznie zabezpieczając przed wilgocią.

Drugim rodzajem produktów higienicznych wspierających walkę z nietrzymaniem moczu jest bielizna chłonna. Jej zastosowanie zapewnia skuteczną ochronę w sytuacji mimowolnego upuszczania większych ilości moczu. Dyskretna jak zwykła bielizna, zapewnia wysoki poziom zabezpieczenia skóry przed wilgocią oraz ubrań przed przeciekaniem. Podobnie jak wkładki, wykonana została z wysokiej jakości materiałów przyjemnych w dotyku, przez co z powodzeniem może zastąpić tradycyjną bieliznę. Dzięki absorbującemu systemowi pochłaniania wilgoci dodatkowo neutralizuje nieprzyjemne zapachy, zapewniając uczucie świeżości na co dzień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here