Myjnia samochodowa – Rzeszów i okoliczne myjnie

0
2081
Myjnia samochodowa Rzeszów

W Rzeszowie znajduje się kilkanaście myjni, najczęściej wybieranymi są myjnie bezdotykowe.

Myjnia ręczna i bezdotykowa w jednym punkcie

Carwash24 oferuje swoi klientom dwa rozwiązania – mycie ręczne, które dostępne jest w dni robocze od 8:00 do 20:00 i w soboty do 16:00 lub myjnie bezdotykową, która czynna jest całą dobę.  Ceny usług są bardzo atrakcyjne. Standardowe mycie ręczne kosztuje od 22 złotych w górę. Według klientów myjnia ma dobrą ofertę, jednak zdarzyło się, że wykonana usługa spowodowała mikrorysy na karoserii auta. Jeśli chodzi o stanowisko samoobsługowe, to minusem są słabe odkurzacze oraz brak miejsca, kiedy w jednym czasie spotka się tam większa ilość klientów. Atutem natomiast jest wygodne rozwiązanie w postaci rozmieniarki banknotów.

Myjnia dla rowerów?

Myjnia samochodowa w Rzeszowie Auto-Błysk znajdująca się przy ulicy M.C. Skłodowskiej 10 rozpoczęła swą działalność już w 1995 roku. Obecnie czynna jest w dni robocze oraz w tygodniu do godziny 15. W ofercie posiada nie tylko czyszczenie aut, ale również serwis opon i naprawę rowerów, a ponadto przechowywalnię opon. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest możliwość płacenia kartą. Najniższa kwota, za jaką możemy umyć samochód to 20 złotych. W myjni samochodowej w Rzeszowie bardzo często są kolejki, dlatego warto umówić się wcześniej.

Najlepsze myjnie samochodowe w Rzeszowie

Myjnia z wulkanizacją

Myjnia MotoBlask oferuje umycie samochodu w cenie od 20 złotych w górę. Ponadto świadczy usługi wulkanizacyjne. Zaletami myjni samochodowej w Rzeszowie jest bardzo miła obsługa oraz szybki czas realizacji, jednak ze względu na dużą liczbę klientów, warto wcześniej zarezerwować wizytę. W sklepie myjni zakupimy różnego rodzaju filtry i oleje.

Myjnia samoobsługowa

Przy ulicy Przemysłowej 18 w Rzeszowie znajduje się myjnia bezdotykowa, czynna w godzinach 6:00-22:00. Speed Wash dysponuje wieloma stanowiskami zróżnicowanymi pod względem czyszczenia wybranych części samochodu, istnieje stanowisko z urządzeniem do czyszczenia felg czy osobne do prania tapicerki i dywaników. Posiada również automat do sprzedaży kosmetyków dla aut, co pozwala kierowcy według własnych preferencji zadbać o czystość auta. 50 sekund mycia kosztuje na tej myjni złotówkę, natomiast minuta odkurzania to koszt 40 groszy. Za darmo możemy korzystać z umywalki, przedmuchiwania oraz kompresora. Myjnia wyposażona jest w rozmieniarkę do banknotów, oferuje także sprzedaż ściereczek, płynów zapachowych oraz płynu do spryskiwaczy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here