Jak przejść metamorfozę?

0
3140
Jak przejść metamorfozę?

Metamorfoza, rewolucja. Te słowa budzą u wielu z nas strach, bowiem dla wielu z nas oznacza to dosyć skrajne zmiany w naszym wyglądzie, ubieraniu się, stylu bycia. Są jednak osoby, które lubują się we wszelkiego rodzaju metamorfozach. Należysz do takich osób?

Chcesz odświeżyć swój wygląd? Chcesz wyglądać lepiej w swojej skórze? Poniższe rady odpowiedzą ci co należy zrobić.

Dokonaj analizy kolorystycznej.

Pomoże ci to zdobyć wiedzę jakim jesteś typem urody i jakie kolory należy wybierać. Dzięki temu lepiej wybierzesz kolorystykę makijaży i kolor włosów. Analiza ta jest klasycznie wykonywana za pomocą chust kolorystycznych, dzięki temu klientki mogą naocznie zobaczyć wszystkie kolory i je ze sobą porównać, na co już nie pozwala analiza komputerowa.

Zmiana fryzury pomoże ci w metamorfozie. Podjęta decyzja o owym kolorze i cięciu mogą sprawić, że odejmiesz sobie wiele lat, a nowy kształt fryzury będzie podkreślał owal twarzy.

Zwróć uwagę na makijaż.

Dobrze dobry pokład wyrówna koloryt twojej cery, róż doda ci świeżości, a kreska na powiece i wytuszowane rzęsy mogą pięknie optycznie powiększyć twoje oczy.

Zwróć uwagę na stylizację.

Mamy tutaj na myśli dobór fasonów. Przejrzyj szafę, a finalne zakupy uzupełnią całość. Dowiedz się jakie fasony ubrań powinnaś wybierać dla swojej sylwetki tak by podkreślić atuty, a zakryć mankamenty. Miej na uwadze, że niezależnie od figury jaką masz niezawodne są szpilki, dekolty w serek i dobrane dodatki.

Jak przejść metamorfozę?

Metamorfoza jest zabiegiem dosyć rewolucyjnym i dosyć skrajnym. Pamiętajmy więc, by wszelkiego rodzaju zmiany, zwłaszcza te większe w naszym stylu czy wyglądzie przeprowadzane były zgodnie z naszymi upodobaniami.

Nie przeprowadzajmy metamorfoz jeśli wiemy z góry, że nie będziemy czuli się z nimi dobrze. Oczywiście planując metamorfozę możemy czerpać wzorce z innych osób, nawet gwiazd czy celebrytów.

Wiele z nas tak robi i równie wiele z nas czuje się z tym bardzo dobrze. Pamiętajmy jednak, że im więcej wzorców, tym mniej wyjątkowości i oryginalności, stąd musimy wiedzieć, z czym wiąże się przeprowadzenie przez nas jakiejkolwiek metamorfozy.

Oczywiście to zachodzi tylko i wyłącznie wtedy, gdy nie decydujemy się na odnowienie swojego stylu poprzez stworzenie zupełnie nowego. Jeśli tworzymy własny, nowy styl to musimy wiedzieć tylko, by nie przesadzić z ilością zmian.

Powinniśmy delikatnie dobierać dodatki, robić to mając nakreślony jakiś plan dotyczący tego do czego zmierzamy w naszych zmianach. Gdy już obrany cel zostanie przez nas osiągnięty, najlepiej na tym poprzestać choć na chwilę, by przyzwyczaić się do zmian. Nie spisujmy zmian na straty zanim się do nich nie przyzwyczaimy. Pochopne ocenianie nigdy jeszcze nikomu nie przyniosło niczego dobrego.

Jeśli decydujemy się na zmianę kolorystyczną.

Bez względu na to czy są to ubrania, czy też fryzura, pamiętajmy by wszystkie elementy naszego wyglądu w jakikolwiek sposób były ze sobą zgrane. W przeciwnym wypadku będą to zmiany na gorsze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here