Walentynki w Biedronce

0
1004
Walentynki w Biedronce

Jak co roku, kiedy zbliża się okres Walentynek, sklepy rozpoczynają czerwone szaleństwo. W zasadzie już od połowy stycznie ze wszystkich sklepowych witryn spoglądają na nas różowe, pluszowe miśki, na sznureczkach wiszą brokatowe serca, a półki uginają się pod ciężarem walentynkowych akcesoriów. Bez względu na to, jak traktujemy to święto, każdemu miło jest dostać walentynkowy upominek. A pomysłów na prezent dla bliskiej osoby jest mnóstwo. Co nowego w Biedronce kupimy w ramach komercyjnych, amerykańskich świąt? Całe zatrzęsienie różnorodnych gadżetów.

Standardowo oczywiśćie mamy ogromny wybór walentynkowych słodyczy, które na ten czas uzyskują nowe, okolicznościowe opakowania w serduszka, kwiatki, czy inne romantyczne desenie. Czekoladki o już klasyk walentynkowy. Nie ma osoby, która nie uciszyłaby się z takiego miłego upominku. A piękne opakowania sprawiają, że przyjemność jest podwójna.

Oprócz słodyczy możemy wybierać w całej gamie akcesoriów okolicznościowych. Pluszowe misie, różowe poduszki w kształcie serc, koce w piękne desenie, śmieszne kapcie i skarpetki to dopiero początek. Walentynkowe odsłony zyskują również kubeczki termiczne, akcesoria kuchenne, fartuszki, torby na zakupy, itp.

Pięknym prezentem na Walentynki mogą być również romantyczne książki. Takie prezenty również do nabycia w Biedronce. Każda kobieta ucieszy się dobrej książki o tematyce romansowej, chociaż oczywiście asortyment nie jest ograniczony tylko do tego typu pozycji. Znajdzie się coś dla fanek i fanów różnych gatunków.

http://www.kobietaimoda.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here