Studia podyplomowe Gdańsk

0
919
Studia podyplomowe Gdańsk

Nadmorskie, duże miasta zaczynają być w ostatnich latach nie mniej popularne i cieszące się zainteresowaniem studentów, co Kraków, Warszawa czy Wrocław. Trudno się dziwić, w takich miastach jak Gdańsk życie zaczyna kwitnąć przez cały rok, nie tylko w okresie letniego sezonu. Gdańsk to dzisiaj nie tylko bogata oferta uczelni, ale i studiów podyplomowych, których w Gdańsku nie brakuje. Absolutnie każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.
Warto zacząć od oferty Uniwersytetu Gdańskiego. Poszczególne kierunki można znaleźć w każdym z wydziałów – począwszy od wydziału biologii, przez wydział chemii, ekonomiczny, filologiczny, historyczny, matematyki, fizyki i informatyki, nauk społecznych, oceanografii i geografii, co jest prawdziwą perełką, jeśli chodzi o kierunki studiów, a także wydział prawa i administracji oraz zarządzania. Na zdecydowanie najciekawszym wydziale uczelni można znaleźć takie studia podyplomowe w Gdańsku, jak system informacji geograficznej oraz współzarządzanie rozwojem miast i gmin.
Studia podyplomowe oferuje również Gdańska Wyższa Szkoła Humanistyczna. Oferta jest naprawdę bogata – studia nie są podzielone na wydziały, ale można wybrać na przykład bibliotekoznawstwo w oświacie, animacja kultury z arteterapią i terapią zajęciową, doradztwo zawodowe, logopedię ogólną z logopedią szkolną, nauczanie geografii, nauczanie plastyki i techniki, czy nowość – surdopedagogikę i tyflopedagogikę oraz wczesną interwencję i wspomaganie rozwoju dziecka.
Na zainteresowanie z pewnością zasługuje również Politechnika Gdańska oraz jej studia podyplomowe. Tutaj możemy spodziewać się zdecydowanie bardziej technicznych kierunków, takich jak biopaliwa, architekturę i budownictwo proekologiczne, analizę procesów biznesowych w projektach IT, inżynierię ropy i gazu, komputerowe wspomaganie prac inżynierskich, logistyka w praktyce, menedżer IT Lean Six Sigma Black Belt oraz wiele innych.

http://www.mediaelite.pl/

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułCo po maturze
Następny artykułJak zarobić dużo pieniędzy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here