Jak się ubierać żeby wyglądać szczuplej?

0
2469
Jak się ubierać żeby wyglądać szczuplej?

Szczupła sylwetka to zdecydowanie coś o czym marzy praktycznie każda kobieta. Każda kobieta chce się podobać i wyglądać niczym modelka z wybiegu. Każda z nas chce, by nie musieć już wstydzić się swojej wagi, gdyż nie ma czego, ale wiele z nas nie potrafi. Jednakże jeśli już naprawdę chcemy osiągnąć stan, w którym nasza sylwetka będzie szczuplejsza, zastosujmy się do poniższych porad.

Wybierz jeansy z lekko rozszerzanym dołem lub mające proste nogawki, gdyż wtedy uda wydadzą się mniejsze, a uda szczuplejsze. Unikaj tych ubrań, które leżą na Tobie zbyt luźno. Co prawda ukryjesz wiele pod nimi, jednak z optycznego punktu widzenia, nie staniesz się osobą szczuplejszą.

Pamiętaj, że czerń wyszczupla sylwetkę.

Najgorsze co możesz zrobić, to włożyć jaskrawe ubrania. Pod jaskrawymi ubraniami nie jesteśmy w stanie ukryć niczego, co chcielibyśmy, stąd pamiętaj, im ciemniejsze ubranie, tym bardziej wyrazisty efekt szczupłej sylwetki.

Wybieraj ubrania dobrze skrojone, unikaj workowatych.

Jeśli zakładasz luźną górę, to dół powinien być dopasowany i odwrotnie. Workowate bezkształtne ubrania tylko wyeksponują twój tłuszczyk. Nie wybieraj obcisłych ubrań, lecz dobrze dopasowane. Nie wkładaj też spodni z obniżonym stanem. Przede wszystkim ubrania powinny przylegać do ciała ale nie uciskać go. Uciskanie ciała ubraniem odbiera komfort spowodowany ich noszeniem.

Eksponuj te części ciała, które uważasz, że są w porządku.

Gdy chcesz zakryć uda, włóż czarne spodnie i np. czerwony top. Kolor czerwony odciągnie uwagę od czarnego dołu i wyeksponuje np. biust. Wystarczy jeszcze dodać naszyjnik i odsuniesz całkowicie wzrok od bioder.

Jak się ubierać żeby wyglądać szczuplej?

Kupuj sukienki w kształcie litery „A”- opływa on brzuch, biodra i uda.

Będzie on doskonale na tobie wyglądał. Z drugiej strony wyeliminuj ze swojej szafy sukienki o workowatym kształcie. Nogi nie mogą ginąć w sukience. Taki zabieg zdecydowanie odbiera wrażenie szczupłości sylwetki.

Pomyśl o nogach.

Wybieraj sukienki krótsze, w kolano. Do tego włożone szpilki pomogą ci wydłużyć sylwetkę. Ciemniejsza karnacja dodatkowo wyszczupli ciało, jednak jeśli jesteś posiadaczką jasnej- rozważ zastosowanie balsamu samoopalającego.

Włóż wygodną bieliznę, ale nie za małą i nie za obcisłą. Nie powinna się wrzynać ciało i tworzyć niepotrzebne fałdki.

Nie wybieraj ubrań w poziome paski.

Korzystniejsze będą linie pionowe, gdyż bardziej cię wyszczuplą. Pamiętaj, że włożenie długiego szalika lun naszyjnika do jednobarwnej bluzki pomoże ci w wydłużeniu sylwetki.

Pamiętaj, że bez względu jaką opcję sylwetki obierzesz, nie należy się wstydzić swojej figury. Każda kobieta jest na swój sposób osobą wyjątkową i panika odnośnie figury damie nie przystoi. Warto jednak o siebie dbać i nie doprowadzać się do otyłości. Powyższe porady pomogą Ci osiągnąć stan, w którym poczujesz się szczuplej, ale niezastosowanie się do nich wcale nie sprawi, że będziesz od razu kobietą puszystą. Pamiętaj by nie zmierzać ze skrajności w skrajność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here