Jak się ubierać, żeby ukryć duże biodra?

0
2008
Jak się ubierać, żeby ukryć duże biodra?

Problem dużych bioder powoduje kompleksy u wielu kobiet, ale czy to rzeczywiście powód do załamywania się? Zdecydowanie nie! Przeciętne kobiety noszą ubrania w rozmiarze 40-42, stąd najbardziej modny ubiór zdecydowanie nie jest zarezerwowany dla szczupłych kobiet, jak ubierać się, by mimo szerokich bioder wyglądać pięknie i wyjątkowo? Zapraszam do lektury.

Rozmiar i kolory.

Odpowiedni rozmiar ubrań to jak każda z nas wie, zdecydowanie najbardziej istotny punkt na drodze do wyboru odpowiedniego dla nas ubrania. Należy kierować się zasadą, że ciuchy mają leżeć na naszym ciele idealnie, ale nie wisieć na nim. Idąc w odwrotnym kierunku, ubranie nie może krępować ruchów i uciskać. Równie istotnym elementem co rozmiar, jest kolorystyka. W tym przypadku zdecydowanie nie należy przesadzać z doborem kolorów i lepiej zaopatrzyć się w ubiór w ciemnym, wyrazistym kolorze.

Idealny ubiór.

Dla kobiet, które pragną ukryć zbyt szerokie biodra, dzisiejsza moda przewidziała ubiór wręcz delikatny. Jeśli zapoznacie się z poniższą listą, będziecie wiedzieć, że tego typu ubrań jest całkiem sporo. Zaczynając od odzieży wierzchniej na zimne pory roku, to trzeba zwrócić uwagę na płaszcze. Długie płaszcze podkreślają figurę i nieco wyszczuplają.

Kolejnym elementem garderoby są sukienki. Te zdecydowanie uwydatniają górne części ciała, a na tym kobietom o szerokich biodrach zależy najbardziej. Oczywiście pamiętajmy by była ona jak najdłuższa, bo jeżeli będzie zbyt krótka, nie ukryjemy tego, co chcielibyśmy ukryć.

Wbrew pozorom, chętnie wybieranym produktem przez kobiety o szerokich biodrach są jeansy. Podkreślają one nogi i uda, ale skupiają uwagę tylko na nich, więc nikt nie będzie zwracał uwagi na szerokie biodra i to pozwoli Ci je ukryć.

Bardzo dobry efekt daje połączenie jeansów z długim kardiganem. Pamiętajmy by ten ostatni był w brązowym lub szarym kolorze, tak by wyglądać bardziej nowocześnie.

Wyzbądź się kompleksów!

Nie ma powodu by wstydzić się pokazywać bioder. Jest to integralna część naszego ciała i musimy z nią żyć. Chcąc jednak odciągnąć uwagę od bioder, ubieraj krótkie spódniczki. One zdecydowanie odciągną uwagę w stronę nóg. Innym typem ubioru polecanym w tym przypadku jest suknia typu bombka.

Jak się ubierać, żeby ukryć duże biodra?

Te należy zakładać jedynie w przypadku wyjścia na jakąś imprezę w połączeniu z obuwiem na wysokim obcasie.

Dodatki dla kobiet o szerokich biodrach.

Moda uwielbia różne rodzaje elementów dodatkowych do ubioru. Nie inaczej jest w przypadku kobiet, które chcą ukryć szerokie biodra. Najlepszym i najczęściej polecanym elementem są paski. Paski możesz zakładać albo na wysokości talii, albo pod biustem.

Pierwszy sposób podkreśla kobiecy charakter sylwetki, drugi zaś odwraca uwagę od bioder i skupia ją na piersiach. W przypadku kobiet o szerokich biodrach bardzo istotny jest dobór obuwia. Tutaj należy skłonić się w kierunku obcasów.

One wyszczuplają i wydłużają sylwetkę, a tym samym odwracają uwagę od bioder. Jeśli chcemy zmniejszyć poczucie przeciążenia sylwetki, zrezygnujmy z torebki o dużych rozmiarach, lecz zaopatrzmy się w mniejszą, nawet taką podręczną.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here