Jak przygotować się na każdą pogodę nad morzem?

0
1053
Jak przygotować się na każdą pogodę nad morzem?

Wyjazd nad morze to na pewno wielka frajda. Takie wczasy mogą być przeżyciem, które długo będziemy przyjemnie wspominać, pod warunkiem, że odpowiednio się do nich przygotujemy.
Pogoda nad morzem potrafi być kapryśna, dlatego warto wziąć pod uwagę różne scenariusze.
Co spakować nad morze, aby nie być niemile zaskoczonym?
Przede wszystkim warto na początek sprawdzić, czy zabraliśmy wszystkie potrzebne akcesoria dla pogody w wersji luksus. Zakładając, że jedziemy i przez cały czas świeci słońce, po niebie płyną białe obłoczki i wieje lekki, przyjemny wiaterek bierzemy oczywiście strój kąpielowy, a najlepiej trzy, żeby mieć na zmianę i nie czuć monotonii, kremy do pielęgnacji skóry latem, lekkie, przewiewne ubrania i wygodne buty. Jeśli zakładamy, że będziemy robić wieczorne spacery dobrze, żebyśmy spakowali dłuższe spodnie, może jeansy i cieplejszą bluzę lub letnią kurtkę. Oczywiście obowiązkowe są ręczniki na plaże, gry plażowe i może lodówka przenośna na suchy prowiant.
Kiedy już wszystko to mamy spakowane, zmieniamy założenia i rozpatrujemy opcję, że cały czas pada i jest zimno! Teraz trzeba dopakować jeszcze przynajmniej dwie pary spodni, gumowe klapki lub kalosze, kurtkę przeciwdeszczową, jeszcze jedną bluzę i koniecznie minimalnie dwie książki. Pakujemy też przewodnik turystyczny po okolicy, w którą się udajemy, tak, żebyśmy mieli pod ręką listę atrakcji, jakie czekają na nas pod dachem.
Dobrze przygotowani, po wzięciu pod uwagę każdego rodzaju pogody możemy wyruszać nad morze. Na pewno wrócimy zadowoleni.

http://www.lov3.pl/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here