Jak optycznie powiększyć biust?

0
1728
Jak optycznie powiększyć biust?

Mimo, że masz mały biust i chciałabyś go powiększyć, nie oznacza to, ze musisz iść na operację. Nie musisz już godzić się na instalację w swoim ciele sztucznych implantów, które po pewnym czasie powodują taki ból, że pragniesz się ich jak najszybciej pozbyć Wystarczy zastosować kilka prostych trików by wydawał się on większy i efektownie wyglądał. Jakich? Zapraszam do lektury.

1.Najważniejszy jest właściwy dobór bielizny. Nie może być ona zbyt ciasna ani zbyt luźna. Zbyt ciasna bielizna spowoduje potęgujący się ból, zbyt luźna bielizna powoduje dyskomfort, zwłaszcza psychiczny. Tak więc, kup odpowiedni biustonosz. Najbardziej ze swej strony polecamy typ push – up lub biustonosz silikonową wkładką.

2. Nie wkładaj zbyt obcisłych bluzek, gdyż mogłyby spłaszczać biust. Nie ubieraj też zbyt luźnych, czy też zbyt cienkich lub wykonanych z prześwitujących materiałów. Sprawdzą się bluzki z materiałów połyskujących.

3.Optycznie biust powiększy kilka falbanek, które będą ułożone po łuku ba biuście. Sprawdzą się też żaboty- im większy tym lepiej.

4. Optycznie powiększą również biust bluzki z dekoltem- szeroki i płytki dekolt skupi uwagę na smukłej szyi i modeluje górną część twojej sylwetki. Również powiększą optycznie marszczenia, kokarda lub aplikacja przy dekolcie.

Jak optycznie powiększyć biust?

5. Z kolei duże wzory umieszczone na topie dodadzą ci ciałka, tam gdzie go brakuje. Góra sylwetki będzie wydawać się większa dzięki np. mocnym, wyrazistym kolorom, wysokiej marszczonej stójce, bufiastym rękawom bluzki, koszulom z ozdobionymi kieszeniami ulokowanymi na piersiach i przymarszczeniami.

6.Połączenie dwóch kolorów da doskonały efekt np. ciemniejsza bluzka i jaśniejsze bolerko albo sweterek, który kończy się pod biustem wyeksponuje ci górną partię ciała. Krótki sweterek podniesie się na biuście i doda mu objętości, a rozłożony kołnierz poszerzy ramiona.

Pamiętaj również o dodatkach np duży wisiorek ułożony na wysokości biustu przyciągnie uwagę. Chodzi o to by zakładać cośco pozwoli Ci się wyróżnić. Brak jakichkolwiek ozdób spowoduje, że będziesz wyglądać tak samo jak inne osoby, stąd nie będziesz postrzegana jako osoba wyjątkowa.

Nowatorska ozdoba, nietypowy wisiorek działa praktycznie niczym magnes. Powiększając optycznie biust, weź pod uwagę proporcje swojej sylwetki- staraj się wyglądać naturalnie. Tu chodzi o przypomnienie tego, by nie ubierać zbyt luźnych lub zbyt obcisłych ubrań. Popadanie ze skrajności w skrajność w modzie powoduje, że nie czujemy się komfortowo.

A komfortowo chcemy czuć się każdego dnia. Wyzbądź się też poczucia, że najważniejszy dla oka jest bardzo wyrazisty makijaż. Nic bardziej mylnego. Oczywiście delikatny makijaż przyciągnie ku Tobie uwagę, ale jeśli z nim przesadzisz, to właśnie na twarz będzie zwrócona uwaga i to z negatywnego punktu widzenia. Wtedy na nic Twoje starania jeśli chodzi o powiększenie optyczne biustu.

Pamiętaj więc o prostej zasadzie – nie stosuj w swojej garderobie niczego, co odwracałoby uwagę od biustu. To nie pomaga.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here