Jak czuć się atrakcyjną?

0
2348
Jak czuć się atrakcyjną?

Atrakcyjność wbrew pozorom nie polega na pokazywaniu swojego ciała tu i tam. Ważne byś akceptowała siebie taką jaka jesteś, inni będą cię podziwiać i staniesz się dla nich pewnym wyzwaniem. Poniżej kilka porad jak stać się atrakcyjną kobietą. Z nami osiągniesz coś, o czym marzysz.

1.Zaakceptuj siebie i żyj w zgodzie ze samą sobą. To klucz do wszystkiego. Bez odpowiedniego nastawienia nie masz co myśleć o osiągnięciu atrakcyjności. Zapomnij o swych wadach, doceniaj zalety. Nie skupiaj się na rzeczach fizycznych typu: za duży nos, za dużo wałeczków. Ważne jest wnętrze człowieka i co sobą prezentuje. Pamiętaj, nie szata zdobi człowieka. Nikt nie powiedział, że tylko bogate damy z dobrego domu są atrakcyjne.

2. Noś się z dumą. Wyprostuj plecy, unieś głowę, pierś wypnij do przodu i uśmiechaj się, a zobaczysz, że poczujesz się lepiej, a inni zaczną cię pozytywnie odbierać. Im bardziej zamkniętą formę poruszania się obierzesz, tym mniej będziesz się podobać otoczeniu. Inni uznają Cię bardziej za kogoś kogo należy się bać, aniżeli za osobę atrakcyjną i godną uwagi.

3. Dbaj o siebie. Spędź kilka chwil tylko dla siebie: idź do fryzjera, kosmetyczki, na solarium, kup jakich fajny ciuch. Odrobina przyjemności wprawi cię w dobry nastrój, a dobry wygląd sprawi, że dla płci przeciwnej będziesz atrakcyjniejsza.

Pamiętaj, przede wszystkim musisz mieć na uwadze, że to Twoje potrzebyna pierwszym miejscu. Nie chodzi tutaj oczywiście o bycie egoistką, ale bardziej o to, by nie zapominać o tym by znaleźć czas wyłącznie dla siebie. Zasługujesz na to.

Jak czuć się atrakcyjną?

4. Wybierz się na zakupy- kup jakiś seksowny ciuch np. buty na szpilkach, seksowna bielizna, dopasowane dżinsy. Nie przejmuj się jaką masz figurę, w sklepach znajdziesz coś dla siebie tylko pamiętaj aby ukryć niedoskonałości, a pokazać to co najpiękniejsze.

5. Nie tylko piękno zewnętrzne jest najważniejsze, dlatego nie zaniedbuj swojego rozwoju intelektualnego. Dbaj o pasję i poszerzaj o nich wiedzę. Pamiętaj, że często to ludzie oczytani, inteligentni i z poczuciem humoru są najbardziej seksowni. Dąż do tego by mieć z otoczeniem wspólny temat do rozmowy.

Nie bądź jednak nadpobudliwa. Ta cecha nie jest mile widziana i nie czyni nikogo atrakcyjnym. Staraj się jednak dyskretnie wtopić w otoczenie poprzez wykazania się wiedzą i intelektem.

6. Miej na uwadze, że inni widzą cię taką jaką siebie postrzegasz, dlatego nie miej pretensji, że inni oceniają cię za mało atrakcyjną jeśli ty sama tak siebie widzisz. Nawet jeśli masz np. krzywy nos, małe oczy, ale będziesz chodzić wyprostowana i mieć pewne siebie spojrzenie, inni uznają cię za piękną, seksowną i atrakcyjną.

Przede wszystkim odrzuć wszystko co sprawia, że nie jesteś pewna siebie. Odrzuć myśli typu: „nie mogę”, „nie umiem”, „nie potrafię”. Nie ma rzeczy niemożliwych, są rzeczy źle zrobione, decyzje źle podjęte. Często przyjdzie Ci walczyć sama z sobą ale nie poddawaj się. Stawka jest bardzo wysoka. Jak wysoka, przekonasz się gdy wyjdziesz na ulicę po zastosowaniu naszych wskazówek. Zacznij zmiany na lepsze już dziś.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here