Figura kielich – jak ubrania wybierać w jej przypadku?

0
1921
Figura kielich - stylizacje

Figura kielich to jeden z trudniejszych typów figury. Jednak nie oznacza to, że kobieta nie może wyglądać atrakcyjnie, aby to osiągnąć wystarczy że dobierze odpowiednie ubrania do swojej sylwetki. Możesz znaleźć takie fasony, które odpowiednio je podkreślą i uwydatnią.

Figura kielich charakteryzuje się szerokimi ramionami, dość obfitym biustem oraz wąskimi udami. Kolejna cecha to dobrze zaznaczona talia. Kobiety, które posiadają ten typ sylwetki nie muszą korygować szerokich bioder za pomocą stroju, problemem są masywna górna część ciała. Panie o takiej figurze powinny podkreślać nogi i starać się optycznie zmniejszać górną połowę ciała.

Źródło: https://www.wroclovedesign.pl/figura-kielich-jakie-sukienki-i-dekolty-powinnas-nosic/

Sylwetka kielich – jakie ubrania wybierać?

Kobiety z figurą kielich zazwyczaj mają dość duże kłopoty z kompletowaniem swojej codziennej garderoby. Sylwetka przez to, że ma dość obszerną górną część, traci prawidłowe proporcję, które powinny być zachowane pomiędzy górną, a dolną częścią ciała. Właśnie dlatego szukanie odpowiednich ubrań jest nie lada wyzwaniem. Równie ważna jest wiedza, która sprawi że będziemy wiedzieć co kupować.

Podczas tworzenia codziennych zestawów, należy za ich pomocą wyrównać proporcję sylwetki. Każdy element dolnej garderoby musi skutecznie poszerzać dolną część ciała. Dzięki temu zostanie odciągnięta uwaga od obszernej góry. Ubrania muszą w optyczny sposób wyszczuplić linię ramion. Tutaj najlepiej się sprawdzają dekolty w kształcie litery V, które można spotkać nie tylko w bluzkach, ale też sukienkach różnego rodzaju.

Które kroje sukienek będą najlepsze?

Skoro sukienki zostały już wspomniane, na pewno wiele Pań zastanawia się który model w ich przypadku będzie najlepszy. Podstawowa zasada to unikanie modeli, które bardzo podkreślają dość szerokie ramiona. Unikać należy sukienek pozbawionych ramiączek oraz takich, które mają cienkie ramiączka. Jeżeli chodzi o kolorystykę, wskazane jest noszenie sukienek w intensywnych kolorach oraz rozmaitych, dużych wzorach. Sukienka powinna podkreślać talię. Może mieć gumkę lub dodatkowy pasek. Tego typu kreację są najlepszym rozwiązaniem w przypadku sylwetki typu kielich, są one w stanie ukryć mankamenty figury, ale też podkreślić naturalne piękno, mowa tutaj o zgrabnych i długich nogach.

Zobacz też: http://www.30wtrampkach.pl/slub-cywilny-co-najlepiej-na-niego-zalozyc-jaka-stylizacje-wybrac/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here