Długie swetry na jesień lub zimę – co wybrać?

0
2039

Chłodniejsze dni roku sprzyjają sięganiu po cieplejszą odzież wykonaną z grubszych tkanin, które skutecznie izolują od zimna, jednocześnie gwarantując pełnię swobody ruchów i modny look w różnych sytuacjach. W okresie jesienno-zimowym dużą popularnością wśród pań cieszą się m.in. długie swetry, modne kardigany, które z powodzeniem mogą zastąpić lekką, jesienną kurtkę czy swetrowe tuniki często łączone z wysokimi, skórzanymi kozakami lub muszkieterkami.

Modny sweter na co dzień

W zależności od indywidualnych upodobań i rodzaju wykonywanej pracy, panie poszukujące ciepłej odzieży jesienno-zimowej chętnie sięgają zarówno po kardigany, które można łączyć z tradycyjnymi koszulkami, golfami, lekkimi bluzeczkami czy nawet sukienkami, jak i po długie swetry dostępne w bogatym wyborze modnych wzorów. W ostatnich sezonach szczególną popularnością wśród pań cieszą się swetry z plecionym warkoczem. To uniwersalny ubiór, idealny na chłodne miesiące roku, który najlepiej komponuje się z dopasowanymi modelami spodni, również z jeansami. Oczywiście wiele wersji swetrów z warkoczem dostępnych jest w standardowej, krótkiej wersji, ale w sprzedaży znajdziemy również swetry dłuższe, sięgające za pośladki, nawet do połowy uda. Na zakup tego typu odzieży powinny uważać panie o niskim wzroście. Gruby, długi sweter może sprzyjać spotęgowaniu efektu pulchności, przez co nosząca go niska kobieta, może wydać się grubsza i niższa, niż jest w rzeczywistości.

Wydłużona wersja swetra na specjalne okazje

W tej grupie produktów na szczególną wzmiankę zasługują eleganckie tuniki, które z powodzeniem mogą zastąpić sukienkę, zwłaszcza jeśli połączysz je z wysokimi kozakami lub niezwykle zmysłowymi muszkieterkami. Długie swetry w przypadku wysokich kobiet pomogą w podkreśleniu ich atrakcyjnych, naturalnych kształtów i będą doskonałą alternatywą dla cienkiej sukienki. W sprzedaży znajdziesz wiele rodzajów ciepłych tunik, po które z powodzeniem można sięgać nie tylko zimą, ale również w okresach przejściowych, wiosną i jesienią. Wysokie i szczupłe panie sięgające po tego typu odzież, prezentują się w niej niezwykle seksownie.

Jeśli zastanawiasz się, o jakie elementy stroju uzupełnić swoją jesienno-zimową garderobę, wybór długiego swetra z modnym warkoczem, ewentualnie rozpinanego lub zarzucanego na ramiona i przewiązywanego paskiem kardiganu będzie strzałem w dziesiątkę. Gdy interesuje Cię zakup czegoś na specjalne okazje, wartą rozważenia opcją będzie ciepła tunika sięgająca połowy uda, uzupełniona efektownym wzorem lub delikatnym dekoltem. Ciekawym uzupełnieniem dla tuniki będą modne muszkieterski lub dopasowane kolorystycznie kozaki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here