Atrakcyjna nowość kobiecych mebli

0
1589
Atrakcyjna nowość kobiecych mebli

Prawie każda kobieta szykując się na wielkie wyjście ma ten sam dylemat. Nie zależnie od pojemności i zawartości szafy, większość kobiet nie ma się w co ubrać. Zazwyczaj kończy się więc kolejnymi zakupami i jeszcze większą ilością rzeczy, które trzeba upchnąć lub schować w odpowiednim miejscu. Czyli w jakim?

Szafa szafie nierówna

Najprostszym rozwiązaniem jest szafa, najlepiej posiadająca drzwi przesuwne bezramowe. Wybór odpowiedniego mebla wymaga więc poświęcenia czasu oraz przeanalizowania dostępnych na rynku rozwiązań, tak aby wszystkie niezbędne ubrania były zawsze pod ręką, gotowe do założenia.

Wybór szaf na rynku jest ogromny. Można skorzystać z gotowych zestawów dostępnych w dużych sieciach meblowych. Warto jednak zastanowić się nad zakupem szafy z drzwiami przesuwnymi bezramowymi, na wymiar.

Na co zwrócić uwagę kupując szafę na wymiar?

Wiele firm specjalizuje się w produkcji szaf na wymiar. Takie rozwiązanie jest trochę droższe niż zakup gotowego produktu w sieciówce, ale na pewno daje więcej możliwości indywidualnej aranżacji i swobodę wyboru wnętrza według potrzeb i oczekiwań.

Odpowiednio przeszkoleni pracownicy służą wsparciem i pomocą na każdym etapie realizacji projektu, dzięki czemu klient nie musi martwić się i zastanawiać nad wieloma istotnymi kwestiami. Wszystkim zajmuje się przygotowana do tego osoba.

Szafy posiadające drzwi przesuwne bezramowe to nowość, która już została doceniona przez wielu klientów oraz architektów wnętrz.Przede wszystkim oprócz funkcjonalności i praktycznych rozwiązań, takie szafy są po prostu nie banalne i bardzo nowoczesne.

Dlaczego drzwi bez ramek?

Nadają każdemu wnętrzu niepowtarzalnego, dynamicznego charakteru. Drzwi bez ramek prezentują się o wiele lepiej w nowoczesnych, surowych wnętrzach, niż inne tradycyjne szafy.

Drzwi przesuwne bezramowe mają wiele zalet wspomnianych wyżej. Dodatkowo producenci zadbali o specjalny dotykowy system otwierania, dzięki czemu wyeliminowano wszelkiego rodzaju uchwyty.

Szafa z takimi drzwiami przesuwnymi bezramowymi stapia się wręcz z otoczeniem, dzięki czemu użytkownik ma wrażenie, że jej po prostu nie ma. Świetne rozwiązanie do każdego mieszkania, w którym potrzebna jest dodatkowa przestrzeń.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Internorm

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here