Telewizor Full HD w cenie poniżej 1000 złotych? To możliwe!

0
2600

Szukasz niedrogiego telewizora, który będzie mógł jednocześnie pochwalić się bardzo dobrymi parametrami? Dzisiaj zakupienie modelu z rozdzielczością Full HD poniżej 1000 złotych jest możliwe. Jak znaleźć najlepszy model?

Ceny telewizorów nieustannie się zmieniają. Do gry wchodzą ciągle nowe modele, dlatego te starsze tanieją. Widać to bardzo dobrze na przykładzie dwóch najpopularniejszych rozdzielczości, a mianowicie Full HD oraz 4K.

Przez długi czas to właśnie rozdzielczość Full HD była tą najbardziej popularną. Teraz jednak to 4K jest najnowszą propozycją producentów. Full HD to 1920 x 1080 pikseli, z kolei 4K to cztery razy więcej – aż 3840 x 2160 pikseli. Nic więc dziwnego, że to właśnie ta rozdzielczość wzbudza coraz większe zainteresowanie klientów.

Dzisiaj na rynku możemy znaleźć różne modele telewizorów 4K – nawet takie, które kosztują mniej niż 2000 złotych. Oczywiście, do dyspozycji mamy również te kosztujące wielokrotnie drożej, wykorzystujące bardziej zaawansowane technologie, na przykład OLED.

Gdy jednak poszukujemy modelu Full HD, który nadal sprawdza się bardzo dobrze w wyświetlaniu programów i filmów, dając przyjemność z ich oglądania, nie musimy płacić więcej niż 1000 złotych.

W tak niskiej cenie zakupimy przede wszystkim tani i dobry telewizor mniej znanej marki, na przykład polskiej Manta. Mniej popularny znaczek na telewizorze nie oznacza jednak wcale, że mamy do czynienia z gorszymi parametrami technicznymi.

W cenie do 1000 złotych możemy bez problemu znaleźć telewizor w rozdzielczości Full HD oraz o przekątnej ekranu wynoszącej 40 cali. To naprawdę świetne parametry, biorąc pod uwagę niską cenę. Taki model powinien spełnić oczekiwania każdego użytkownika, który korzysta z telewizora do oglądania różnych programów i filmów oraz seriali.

W poszukiwaniu tanich telewizorów najlepiej skorzystać z internetu i sprawdzić sklepy on-line. Możemy wtedy wyśledzić najlepsze oferty i zakupić tani i dobry telewizor wprost z dostawą do domu nawet na następny dzień po złożenia zamówienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here