SFD Nutrition MACA – łagodne pobudzenie

0
1652
SFD Nutrition MACA - łagodne pobudzenie

Spędzasz czas aktywnie, bo dużo pracujesz, trenujesz, uczysz się, opiekujesz się dziećmi lub podejmujesz inne angażujące działania, które pochłaniają Twoją energię. Niekiedy zdarza się jednak, że zaczyna jej brakować i tracisz zapał, efektywność i humor. W takich sytuacjach doskonałym rozwiązaniem okazuje się suplement diety SFD Nutrition Maca.

Maca, czyli korzeń pieprzycy peruwiańskiej, ma wiele właściwości korzystnych dla zdrowia, szczególnie dla osób, które prowadzą aktywny tryb życia. W naturalnych warunkach występuje w Andach, głównie na terenie Boliwii i Peru. Maca zalicza się do grona adaptogenów, czyli substancji pochodzenia naturalnego o działaniu stymulującym. Przyjmowana w formie suplementu SFD Nutrition Maca poprawia funkcjonowanie organizmu, wzmacnia go, dodaje energii i pobudza.

Ponieważ suplement diety SFD Nutrition Maca pobudza i dodaje energii, warto go stosować w szczególności przed treningiem. Kiedy nadchodzi godzina wyjścia na siłownię i nie masz najmniejszej ochoty na ćwiczenia, maca rozwiąże problem z brakiem motywacji. Co ciekawe, SFD Nutrition Maca w bezpośredni sposób wspomaga budowę masy i siły mięśniowej poprzez wysoką zawartość dobrze przyswajalnego białka i węglowodanów. Działanie pobudzające dla tkanki mięśniowej i układu nerwowego idzie w parze z korzystnym wpływem na odchudzanie, co wynika z wysokiej zawartości błonnika w SFD Nutrition Maca.

Maca jest godna osobom zarówno budujących masę mięśniową, jak i odchudzającym się z uwagi na fakt, że w jej składzie znajduje się kilkanaście różnych aminokwasów, w tym m.in. leucyna, walina, tyrozyna czy alanina. Kolejny prozdrowotny aspekt włączenia do diety suplementu SFD Nutrition Maca to wysoka zawartość kwasów tłuszczowych, jak np. kwas linolowy i kwas oleinowy. Na tym nie koniec zaskakująco pozytywnych właściwości tego suplementu, ponieważ ma on w sobie również wiele witamin i minerałów, jak witaminy B1, B2 i B3, miedź, cynk, żelazo i mangan.

SFD Nutrition Maca ma korzystny wpływ na samopoczucie, poprawiając humor, obniżając poziom stresu, uspokajając skołatane nerwy. To efekt podniesienia stężenia tzw. hormonów szczęścia, czyli endorfin i serotoniny, które sprzyjają lepszemu nastrojowi. Suplement bazujący na maca warto polecić także w okresie wzmożonego wysiłku umysłowego, ponieważ dzięki niemu można poprawić procesy zapamiętywania i zwiększyć skupienie. W sam raz w trakcie przedłużającego się zlecenia czy przed trudnym egzaminem.

Ogrom substancji i właściwości odżywczych, dawka naturalnej energii, lepsze samopoczucie, mniejszy stres i więcej siły do działania – to wszystko osiągniesz wraz z suplementem diety SFD Nutrition Maca. Nie tylko skutecznie, ale również całkowicie bezpiecznie dla Twojego organizmu!

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

Polecamy również kompendium wiedzy nt. Białka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here