Odkurzacz piorący Rainbow – wielofunkcyjne urządzenie czyszcząco – filtrujące

0
2909

Odkurzacze piorące – zyskują sobie w dzisiejszych czasach coraz większe grono użytkowników. Zaliczamy je do typu urządzeń wielofunkcyjnych ze względu na szeroki pakiet możliwości czyszczących dla różnego rodzaju powierzchni: dywanów, wykładzin, paneli, tapicerki oraz ubrań.

Czyszczenie, usuwanie plam odbywać się może tutaj metodą na sucho lub na mokro, a system filtracji powietrza umożliwia usuwanie zbędnych roztoczy i pyłków, co ma szczególne zastosowanie wśród alergików. Odkurzacz tego typu jest szczególnie przydatny w miejscach, w których dodatkowa funkcja prania oferowana przez to urządzenie stanowi podstawę rutynowych porządków.

Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym

Są to najczęściej domy, w których sporą część miejsca zajmują dywany i wykładziny. Dzięki specjalnemu pojemnikowi na wodę z domieszką preparatu czyszczącego – roztwór naniesiony zostaje na daną powierzchnię, a następnie wraz z brudem pochłonięty do zbiornika.

W celu uzyskania przyjemnego dla naszych zmysłów efektu, można dolać do pojemnika zapachowy olejek, który umili nieco czas spędzany podczas porządków, a  po sprzątaniu pozostawi przyjemną woń. Przy wyborze właściwego odkurzacza piorącego należy kierować się przede wszystkim wysoką jakością urządzenia. Trzeba zwrócić szczególną uwagę na jego parametry techniczne takie jak:

moc urządzenia – najlepiej powyżej 1200 W; do dywanów z dłuższym włosem – 2000 W

odpowiedniej klasy system filtracji  – bardzo ważny dla alergików Hepa

siłę ssania – ważną dla czyszczenia trudno dostępnych szczelin i zakamarków

– mechanizm sterowania oraz regulację urządzenia

– wielkość pojemników na wodę i płyn

– dodatkowe elementy wyposażenia

Odkurzacz piorący z filtrem wodnym

Ceny odkurzaczy piorących ze względu na ich jakość, a co za tym idzie możliwości, są dość zróżnicowane i zaczynają się na poziomie około 500 zł. Przy czym bardzo dobre jakościowo urządzenie tego typu, na dość zaawansowanym poziomie będzie kosztowało zwykle dużo powyżej 1000 zł.

Pośród szerokiej na rynku gamy odkurzaczy wielofunkcyjnych, warto zwrócić uwagę na odkurzacz piorący Rainbow. Zaopatrzony w podwójny system filtracji umożliwia efektowne, bardzo dogłębne i dokładne czyszczenie powierzchni, a także profesjonalną filtrację powietrza – poprzez usuwanie alergenów, smogu, jonizację, nawilżenie.

Odkurzacz Rainbow

Obecnie na rynku dostępny jest bardzo zaawansowany technologicznie model odkurzacza, z rozszerzonym zestawem wyposażenia. W jego skład wchodzi między innymi specjalna do czyszczenia dywanów szczotka Aqua Mate, która pierze, płucze, a następnie suszy powierzchnię. Natomiast tzw.

Mini Jet – to element zestawu, służący do czyszczenia na sucho tkanin na fotelach, sofach oraz ubrań. Kolejna dodatkowa funkcja – to na przykład elektryczny mop do czyszczenia twardych powierzchni takich jak: linoleum, drewno, płytki.

Odkurzacz wodny piorący

Warto zwrócić uwagę również na dużą mobilność urządzenia, wygodę prowadzenia. Odkurzacz taj klasy daje gwarancję nie tylko bardzo solidnego i zarazem bezpiecznego posprzątania wszelkich powierzchni, ale też dzięki bardzo zaawansowanej technologii pozostawia niemal w 100% czyste, nawilżone, przyjemne powietrze.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here