Lampy do domu – online czy tradycyjnie?

0
1923

Jeszcze nie tak dawno remont i wyposażenie mieszkania wiązało się z koniecznością odwiedzenia sklepu budowlanego. Dziś, kiedy handel w dużej mierze przeniósł się do Internetu, możliwości jest znacznie więcej. Alternatywą dla tradycyjnych sklepów stały się te, które oferują swoje produkty online. Co ciekawe, nie dotyczy to wyłącznie niewielkich oraz trudnych do uszkodzenia przedmiotów, ale także tych o większych gabarytach i bardziej delikatnych.

Wybór oświetlenia do domu stał się o wiele prostszy, od kiedy możemy to robić bez wychodzenia z domu. Dziś masz możliwość wyboru pomiędzy odwiedzeniem sklepu tradycyjnego a wygodnym przeglądaniem asortymentu w sklepie internetowym. W tym drugim przypadku możesz to robić w wygodnym fotelu z kubkiem gorącej kawy w ręku. Oszczędzasz przy tym czas niezbędny na dotarcie do sklepu oraz pieniądze, które musiałbyś wydać na bilet lub paliwo.

Wygoda to podstawa

Wyobraź sobie, że wracasz do domu po długim dniu w pracy. Po drodze musisz jeszcze odebrać dziecko z przedszkola, zrobić drobne zakupy i poszukać nowej lampy do salonu. Ta ostatnia kwestia będzie pewnie wymagać odwiedzenia kilku sklepów z asortymentem oświetleniowym, a że te rozrzucone są w różnych punktach w mieście, wszystko może zająć sporo czasu. Nie zdążysz nawet odwiedzić połowy zaplanowanych punktów, a dziecko już zaczyna się robić zmęczone i marudne.

A teraz drugi scenariusz. Wracasz do domu po długim dniu w pracy. Po drodze musisz jeszcze odebrać dziecko z przedszkola, zrobić drobne zakupy i poszukać nowej lampy do salonu. Wchodzisz z dzieckiem do domu, chowasz zakupy do lodówki i siadasz wygodnie w fotelu z laptopem.

Odwiedzając sklep internetowy z lampami Azzardo.com.pl, w ciągu pół godziny będziesz w stanie obejrzeć znacznie więcej produktów, niż przez całe popołudnie w sklepach tradycyjnych. W tym czasie dziecko może bawić się w swoim pokoju, jeść przygotowany wcześniej posiłek, oglądać bajkę, czy robić cokolwiek innego, co sprawia mu przyjemność.

Która wizja wydaj się bardziej atrakcyjna?

Zakupy online a ceny produktów

Ogromną zaletą produktów kupowanych przez Internet jest ich atrakcyjna cena. Przedsiębiorcy prowadzący sprzedaż online ponoszą znacznie niższe opłaty z tytułu wynajmu lokalu, wyposażenia sklepu, zatrudnienia sprzedawców oraz mediów. W związku z tym mogą sobie pozwolić na ustalenie niższej marży, a co za tym idzie niższych niż w sklepach tradycyjnych cen produktów. Zatem robiąc zakupy w internetowych sklepach z oświetleniem, oszczędzasz podwójnie. Raz – nie wydając na bilet, drugi raz – wydając mniej za lampę.

Warto zapamiętać: Kupując produkty bezpośrednio od producenta (wielu z nich prowadzi własne sklepy internetowe) nie płacisz prowizji pośrednikom. To również wpływa na wysokość ceny.

Wybór sprzedawcy

Pozostaje jeszcze jedna kwestia. Wybór rzetelnego sprzedawcy, którego towary odznaczają się wysoką jakością, objęte są gwarancją i pakowane w sposób, który uniemożliwi ich uszkodzenie w transporcie. Takich rzetelnych i godnych zaufania sprzedawców warto szukać wśród renomowanych producentów oświetlenia. Opinie na ich temat znajdziesz na branżowych forach internetowych.

Jak widać, zakupy przez Internet to komfort oraz oszczędność czasu i pieniędzy. Choć początkowo nie cieszyły się dużą popularnością, dziś zdobywają coraz więcej zwolenników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here