Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

0
3798

Urządzając mieszkanie zwracamy uwagę nie tylko na ładny wystrój, ale również funkcjonalność oraz wygodę. Podczas dobierania elementów nowoczesnej kuchni warto zainteresować się kuchenkami mikrofalowymi do zabudowy. Przyjrzyjmy się kilku podstawowym modelom oferowanym przez czołowych producentów.

Samsung FW87SUST

Już za około 600 złotych możemy dostać kuchenkę mikrofalową do zabudowy kuchennej. Model FW87SUST od Samsunga oferuje możliwość gotowania na parze, rozmrażania oraz komorę pokrytą emaliową powłoką, która zapobiega przed porysowaniami. Urządzenie posiada moc 800 W, a jego pojemność wynosi 23 litry. Stalowa obudowa doskonale komponować się będzie z nowoczesnymi płytami indukcyjnymi oraz piekarnikami.

Bosch HMT84M654

Ta kuchenka jest o kilkaset złotych droższa, bo kosztuje 999 złotych. Za tę cenę dostaniemy aż siedem programów podgrzewania, opcję szybkiego rozmrażania oraz nowoczesny, bezramkowy design pozwalający na bardzo łatwy montaż. Moc modelu HMT84M654 to 900 W, a pojemność wynosi 25 litrów.

Amica INTEGRA AMM25BI

Amica Integra AMM25BI kosztuje około 900 złotych i oferuje między innymi opcję girllowania, szybkiego rozmrażania, wieloetapowego podgrzewania oraz opóźnienie czasowe. Powłoka I-Touch Free pozwala na utrzymania urządzenia w ciągłej czystości, a zaawansowane ustawienia elektroniczne zapewnią możliwość dobrania optymalnego programu. Moc modelu AMM26BI wynosi 900 W, a jego pojemność to 25 litrów.

Whirlpool AMW 494 IX

Kolejne urządzenie wyceniono na około 800 złotych. Za tę cenę dostaniemy cztery poziomy podgrzewania, zaawansowane zabezpieczenie przed dziećmi, superszybki program rozmrażania oraz cyfrowy panel sterowania. Model AMW 494 IX oferuje pojemność rzędu 22 litrów oraz moc wynoszącą aż 750 W. Kuchenka pozwala również na utrzymanie temperatury potrawy do kilku godzin.

Amica FUSION AMGB20E1GB

Nieco tańsze urządzenie wycenione na 700 złotych. Amica Fusion AMGB20E1GB wyposażona została w grill kwarcowy o mocy 900 W, aż dziewięć programów automatycznych oraz funkcję Szybki Start pozwalającą na podgrzewanie potraw w krótkich przedziałach czasowych. Moc samej kuchenki to 700 W, a jej pojemność to zaledwie 20 litrów. Tak niewielka komora grzewcza sprawia, że kuchenka pomieści się nawet w ciasnych zabudowach.

Samsung NQ50K5130BS

Takich funkcji nie powstydziłby się nawet piekarnik! Samsung NQ50K5130BS wyposażony został w bardzo dużą komorę grzewczą o pojemności 50 litrów, funkcję automatycznego mycia parą oraz zaawansowane sterowanie za pomocą pokrętła. Mikrofalówka ta posiada aż 15 programów pozwalających nie tylko na podgrzewanie, ale również pieczenie i gotowanie. Jej moc wynosi aż 900 W. Model NQ50K5130BS wyceniono na około 1500 złotych.

Podsumowanie

Jak widać na rynku dostępnych jest sporo nowoczesnych i eleganckich kuchenek mikrofalowych do zabudowy. Modele do 1000 złotych zaoferują nie tylko możliwość podgrzania potrawy, ale również jej rozmrożenia, ugotowania na parze czy girllowania. Za około 1500 złotych kupimy kuchenkę, która nie tylko podgrzeje czy rozmrozi, ale również ugotuje, upiecze i grilluje, a później sama się umyje za pomocą pary. Wybór jest naprawdę duży i zależy wyłączeni od naszych potrzeb. Podstawowe modele znajdziemy nawet od 600 złotych i z całą pewnością sprawdzą się w rodzinie, która traktuje mikrofalówki jako urządzenie do rozmrożenia potrawy oraz podgrzania zimnej zupy czy mleka dla dziecka. Podczas urządzania kuchni warto zastanowić się nad zakupem mikrofalówki do zabudowy, np. w tym sklepie: www.emag.pl/kuchenki-mikrofalowe-do-zabudowy/c

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here