Kliniki włosów w Warszawie

0
904
Kliniki włosów w Warszawie

Miejscowe łysienie zdecydowanie może mieć negatywny wpływ na komfort życia. Może być źródłem kompleksów i złego samopoczucia. Na szczęście długotrwałym sposobem na pozbycie się kłopotu jest zabieg przeszczepiania włosów. O tym, jakie techniki są najczęściej wykorzystywane oraz w jakim miejscu warto wykonać zabieg, można dowiedzieć się z poniższego artykułu.

Parę wskazówek przed przystąpieniem do zabiegu.

Warto zwrócić uwagę na zdrowotne aspekty wykonywania transplantacji włosów. Choć sam zabieg nie ma wielu skutków ubocznych, przed przystąpieniem do niego należy wykonać morfologię krwi oraz zbadać układ krzepnięcia krwi.

Niektóre kliniki wykonujące przeszczep włosów zalecają wykonanie badania ogólnego moczu, a także sprawdzenie poziomu cukru we krwi. Jeśli wszystkie wyniki okażą się prawidłowe, bez problemu można wykonać zabieg.

Metody wykonywania transplantacji włosów.

Do najchętniej wybieranych technik można zaliczyć metodę FUE. Jest ona unowocześnieniem metody FUT. Polega na pobraniu z owłosionych obszarów głowy mieszków włosowych przy użyciu metalowej sztancy i umiejscowieniu ich w miejscach, gdzie włosów jest mniej bądź nie ma wcale.

Unowocześnieniem poprzedniej metody jest technika SAFER, która oferuje pobieranie włosów przy pomocy automatycznego pistoletu. Dzięki tej metodzie zabieg trwa zdecydowanie krócej.

Warto zwrócić uwagę na to, iż metoda jaką będziemy mieć wykonywany zabieg zależy od tego, jaką klinikę wybierzemy na przeszczep włosów Warszawa, jako stolica, naturalnie oferuje największy wybór klinik włosa, a z tym wiąże się również największy wybór technik.

Przeszczepianie włosów z wykorzystaniem robota.

Ciekawym rozwiązaniem jest zrobotyzowanie procesu transplantacji włosów. Wykorzystuje się w tym celu robota Artas iX, który wykazuje się doskonałą precyzją. Po zabiegu praktycznie nie ma się blizn. To, czy będziemy mieć możliwość skorzystania z tego urządzenia zależy od tego, jakie miejsce wybierzemy na przeszczepianie włosów Warszawa oferuje parę takich punktów, zatem zdecydowanie się na zabieg przeszczepu włosów w stolicy będzie dobrym pomysłem.

Gdzie warto wykonać zabieg przeszczepu włosów?

Faktem jest, że im większe jest miasto tym większy wybór i więcej opcji, spośród których może zostać wybrana Klinika włosa warszawa jako duże miasto i zarazem stolica posiada tych opcji najwięcej, dlatego jeśli mamy możliwość udać się właśnie tam w celu wykonania zabiegu przeszczepu włosów – to warto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here