Jaki strój kąpielowy dla puszystej?

0
2502
Jaki strój kąpielowy dla puszystej?

Jaki strój kąpielowy dla puszystej? Puszysta sylwetka to problem wielu kobiet. Często chcą one ukryć niedoskonałości swojej figury. Jeszcze częściej nie wiedzą jaki strój kąpielowy dla nich jest najlepszy, stąd unikają wychodzenia na plaże.

To błąd! Wystarczy zaznajomić się z naszymi wskazówkami i z uśmiechem na twarzy wyjść na plażę. Podobnie jak w przypadku innego typu ubioru bardzo ważnym czynnikiem jest komfort i wygoda. W przypadku stroju kąpielowego dla puszystej kobiety, warto pomyśleć o stroju z wbudowanym biustonoszem.

Taki ubiór pozwoli ukryć wiele fragmentów ciała, które chcemy schować pod ubraniem. Inną kwestią, której zdecydowanie nie możemy zlekceważyć jest gatunek stroju kąpielowego. Zdecydowanie w tym przypadku należy odrzucić stroje dwuczęściowe i skupić się na tych jednoczęściowych.

Strój jednoczęściowy pozwala na wyszczuplenie figury i skupienie uwagi na jej atutach. Chcąc ukryć jak najwięcej zadbajmy o to, by strój nie był pozbawiony ramiączek i same ramiączka powinny być jak najszersze. Błędem powielanym przez wiele puszystych kobiet jest lekceważenie linii nóg.

Kostiumy z krótkimi spodenkami odbierają komfort i wygodę z ich noszenia. Zupełnie przeciwnie jest w przypadku zastosowania strojów z większymi wcięciami. To one tak naprawdę sprawiają, że czujemy się swobodnie i komfortowo.

Ważnym elementem stroju kąpielowego, podobnie jak każdego innego ubioru jest jego kolor. Przede wszystkim zwróć uwagę na to, by Twój strój nie był całkowicie w ciemnym kolorze. Czerń działa wyszczuplającą jednak ta zasada nie działa zawsze, a ponadto czerń odbiera urok osobisty, stąd powinniśmy zadbać by strój kąpielowy czy bikini były w jaskrawych kolorach.

Przede wszystkim bardzo istotna jest kolorystyczna harmonia. Nie bój się łączyć ze sobą różnych kolorów, jednak pamiętaj, by kolory nie kontrastowały ze sobą i się wzajemnie nie zazębiały. Nieodpowiedni dobór kolorów także odbiera urok. Jeśli jednak nie lubujesz się w jaskrawej kolorystyce, zadbaj o to by jakieś aplikacje były w jasnych kolorach. Unikaj sytuacji, w której Twój strój był pokryty całkowicie czernią.

Jaki strój kąpielowy dla puszystej?

W ostatnim czasie sporą popularnością zaczęły cieszyć się różnego rodzaju ćwiczenia wodne. To dzięki nim czujemy się komfortowo w obcowaniu z takim żywiołem, jakim jest woda. Oczywiście nie każdy rodzaj stroju kąpielowego będzie odpowiedni dla tego typu aktywności.

Głównie tutaj chodzi nie o kolor, lecz o materiał i sposób wykonania. Jeśli więc jesteś osobą, która lubi tego typu aktywność fizyczną, lub dopiero się do niej przymierza, to powinnaś zainwestować w strój kąpielowy, który będzie wykonany z tak elastycznego materiału jakim jest poliester.

Dzięki temu Twoje ruchy nie będą niczym skrępowane i będziesz mogła rozwijać się pod kątem wodnej aktywności zachowując jak największą dozę komfortu. Przy okazji warto przypomnieć, że strój ten nie powinien być zbyt ciasny.

Bo nawet wykonanie z poliestru nie zdziała tutaj cudów i nie pomoże Ci uzyskać czegoś, do czego dążysz i co jest naprawdę bardzo istotne w kontakcie z wodą, czyli swobody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here