Chcesz być elegancki? O ty musisz pamiętać!

0
1762
Chcesz być elegancki? O ty musisz pamiętać!

Spinki do mankietów wyróżniają eleganckich mężczyzn. Chcąc być stylowym, należy wybierać doskonałej jakości dodatki, dzięki którym wygląda się jak prawdziwy dżentelmen. Bycie stylowym nigdy nie wychodzi z mody, a przecież moda lubi się zmieniać, ale szyk jest przecież ponadczasowy.

Francuski styl w męskim wydaniu

Trudno nie zgodzić się ze stwierdzeniem, że ponadczasowa moda pochodzi z Francji. Wystarczy wspomnieć tylko Coco Chanel i wszystko staje się jasne. Warto więc postawić na francuski szyk w eleganckim wydaniu. Zatem niezbędny jest garnitur. Ale i taką odzież trzeba umieć nosić. Zatem warto postawić na obecnie modne taliowane marynarki, które powinny być zestawione z prostymi spodniami w kant. Choć wielu mężczyzn posiada w swojej szafie garnitur ze ślubu, warto pamiętać, że po kilku latach jest on passe, a pokazanie się w starszym modelu jest naprawdę w złym guście. Warto wybrać ponadczasowe kolory, zatem doskonale wygląda czarny garnitur czy granatowy. Można też postawić na beżowe odcienie. Zatem, aby być eleganckim trzeba nosić garnitury.

Bo koszula to podstawa

Oczywiście ubiór należy dostosować do okazji. Zatem na spacer nie wyjdziemy w garniturze, co nie oznacza wcale, że lepszym wyborem jest rozciągnięty dress. Elegancki mężczyzna powinien postawić na szyk dopasowany do sytuacji. Zatem najlepiej zakładać koszulę. Nawet jak jest ciepło koszula powinna mieć długi rękaw, który można nonszalancko wywinąć. Do prostej i jednolitej koszuli można nawet dopasować jeansy, czy krótki spodenki i stworzyć elegancką stylizację w luźnym wydaniu. Warto także dobrać modne spinki do mankietów, które dopełniają look i dodają niewątpliwie nutę dobrego stylu.

Skarpetkom do sandałów mówimy stanowcze Nie

Niestety nadal na ulicach można zobaczyć mężczyzn mających założone skarpetki do sandałów, czy klapków. To absolutna zbrodnia modowa, chyba nie ma większej. Zatem obuwie pełni ważna rolę i również definiuje elegancję mężczyzny. Żaden szanujący się dżentelmen nie pokaże się w adidasach. Warto więc postawić na ponadczasowy styl i minimalizm w jednym. Najlepiej sprawdzają się proste i skórzane buty. Od XIX wieku z mody nie wychodzą słynne Oxfordy. Są one bardzo formalne, zatem, gdy zależy nam na bardziej codziennych butach lepiej wybrać loafersy, ewentualnie mokasyny. Pasują one nawet do spodenek i prostych koszulek polo.

Eleganckie spinki do mankietów definiują Twój styl

Chyba najważniejszym dodatkiem, który powinien mieć każdy elegancki mężczyzna są spinki do mankietów od Modini.pl. Są one obowiązkowe, jak dodatek do fraków, ale również na mniej formalne okazje, gdzie obowiązuje strój wizytowy. Eleganckie spinki do mankietów definiują styl mężczyzny i jego gust. Warto tutaj wybrać modele wpisujące się w geometryzm. Mogą one być zarówno złote, jak i srebrne. Modne spinki smokingowe powinny być okrągłe, najlepiej w ciemnych kolorach, srebro można połączyć z czarnym wykończeniem i osiągnąć niebywale gustowne połączenie. Poprzez takie dodatki można także zdefiniować siebie i podkreślić swój indywidualizm. Zatem dla bardziej odważnych mężczyzn, którzy chcą wyrazić swoje „ja” lepszym wyborem będą spinki do mankietów z znakiem supermana. Motocykliści mogą podkreślić swoją indywidualność wybierając modne spinki do mankietów w kształcie motocykli. Tak naprawdę wybór jest ogromny.

Bo zegarek trzeba mieć

Czasy, gdy zegarek był tylko czasomierzem już minęły, dzięki smartwatchom. Obecnie to gadżet, który wyraża prestiż społeczny i gust. Zatem każdy elegancki mężczyzna powinien mieć elegancki zegarek. Oczywiście musi on być oryginalny, bo podróbki są synonimem kiczu. Zegarek na skórzanym pasku jest ponadczasowy i pasuje nawet do smokingu. Z kolei modele ze złotą lub srebrną bransoletą są lepszym wyborem podczas biznesowych spotkań, choć sprawdzą się również, jako dopełnienie stylizacji i skomponuje się z eleganckimi spinkami do mankietów.

Z gustem trzeba się urodzić, ale niestety nie każdy go ma. Na szczęście stylu można się nauczyć, a znając podstawowe zasady i triki można zawsze wyglądać modnie i elegancko. A przecież kobiety kochają eleganckich mężczyzn. Zatem czy dalej trzeba Cię przekonywać?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here